از عنوان بعدی بازی World of Warcraft ، بزرگترین بازی نقش آفرینی چند نفره آنلاین پرده برداری شد. شرکت Blizzard عنوان چهارمین بسته اضافه شونده بازی زیبا و پرطرفدار خود را در مجمع سالانه BlizzCon فاش کرد. World of Warcraft : Mists of Pandaria ...بقیه در ادامه ی مطلبیک خبر فوق العاده برای طرفداران World of Warcraft !

از عنوان بعدی بازی World of Warcraft ، بزرگترین بازی نقش آفرینی چند نفره آنلاین پرده برداری شد. شرکت Blizzard عنوان چهارمین بسته اضافه شونده بازی زیبا و پرطرفدار خود را در مجمع سالانه BlizzCon فاش کرد. World of Warcraft : Mists of Pandaria !

بعد از ده ها هزار سال جنگ بین نژادهای مختلف، ناحیه Pandaria با کوهستان های زیبا و جنگل های شادابش، دست نخورده و بکر، محل زندگی موجودات بومی و عجیب و غریبیست که Pandaren نام دارند. آیا در Mists of Pandaria شاهد نجات دنیا خواهیم بود…. یا نبرد بین Alliance و Horde برای تصاحب سرزمین های جدید منجر به جنگ و نابودی کامل دنیا خواهد شد؟

در Mists of Pandaria بازیکنان قادر خواهند بود همچنان که برای رسیدن به Level 90 تلاش می کنند به اکتشاف یک قاره جدید بپردازند. به اضافه اینکه، ماجراجویان میتوانند با انتخاب اولین نژاد بی طرف دنیای وارکرفت یعنی Pandaren ، تصمیم بگیرند که با Horde ها متحد شوند یا Alliance ها! همچنین شما می توانید برای یاد گرفتن هنرهای نظامی باستانیان Pandaria کلاس جدید Monk را انتخاب کنید!

از دیگر قابلیت های جدید بازی به صورت خلاصه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

قابلیت Challenge Modes : اگر شما قبل از ورود به یک Dungeon  گزینه Challenge Mode را انتخاب کنید، به همه اعضای گروه شما زره و آیتم های پیش فرضی داده می شود. شما باید یک به یک تمام Boss ها را شکست داده و قبل از زمان مشخصی Dungeon را به پایان برسانید. نسبت به زمانی که موفق به انجام این کار می شوید مدال هایی را دریافت خواهید کرد که شامل مدال های طلا ، نقره و برنز می شود. با جمع کردن این مدال ها می توانید آیتم و زره های فوق العاده قوی و کمیابی را بخرید که از راه های دیگر در دسترس نیست.

سیستم مبارزه Pet ها: از شماره بعدی شما می توانید با Pet های تزئینی خود که صرفا سرگرم کننده و زیبا بودند، به مبارزه و دوئل با Pet بازیکنان دیگر بپردازید، xp بگیرید و جادوهای جدیدی برای Pet ها یاد بگیرید! همچنین اگر شما در بازی به موجودات خاصی برخورد کنید می توانید آن موجود را با پست سر گذاشتن یک چالش مشخص تبدیل به Pet خود کنید!

کلاس Monk : پاندارن ها تصمیم گرفتند تا هنرهای مبارزه ای باستانی خود را در اختیار مبارزان جوان تر در Horde ها و Alliance ها قرار دهند.  Monk ها استاد مبارزه با دست خالی هستند و از یک واحد انرژی جدید به نام Chi استفاده می کنند. عملکرد Monk ها در هر سه نقش Damage ، Defense و Heal خارق العاده است.