در مورد استار کرافت 2

http://raminkiller.persiangig.com/star.jpg
.... Human به Terran تبدیل می شوند و Orc به Zerg. نام بازی هم استارکرافت انتخاب شد تا علاوه بر یادآوری وارکرافت حال و هوای فضایی و جنگ های آینده داشته باشد. البته در استارکرافت برخلاف وارکرافت سه گروه وجود دارند، گروه های Zerg و Terran در کنار Protoss که...به ادامه ی مطلب مراجعه کنید...پس از 12 سال انتظار کم کم به انتشار یکی از محبوبترین بازی های PC نزدیک می شویم. نزدیک به یک ماه دیگر استارکرافت2 پس از مدت ها به تاخیر افتادن در 27 جولای، یکبار دیگر به دنیای بازی های ویدیویی به خصوص ژانر RTS بازخواهد گشت تا نشان دهد رقیبی برای بلیزارد در عرصه بازی های استراتژی وجود ندارد.

پس از موفقیت بی نظیر بازی وارکرافت که اکنون بازی MMORPG آن به غول شکست ناپذیر بلیزارد تبدیل شده است، این شرکت منحصربفرد تصمیم گرفت جنگ های قدیمی وارکرافت را به آینده بیاورد جایی که گروه Human به Terran تبدیل می شوند و Orc به Zerg. نام بازی هم استارکرافت انتخاب شد تا علاوه بر یادآوری وارکرافت حال و هوای فضایی و جنگ های آینده داشته باشد. البته در استارکرافت برخلاف وارکرافت2 سه گروه وجود دارند، گروه های Zerg و Terran در کنار Protoss که به شکلی نقش نگهبانان انسان ها را بازی می کنند.

استارکرافت2 در سه قسمت عرضه می شود تا اینکه پس از مدت ها انتظار، حداقل در 2 یا 3 سال آینده هر سال شاهد یک استارکرافت جدید باشیم. اولین قسمت، “بال های آزادی” (Wings of Liberty) نام دارد و به گروه Terran می پردازد. بال های آزدای ماجرای نبرد جیم رینور (Jim Raynor) کاپیتان محبوب Terran با حکومت مستبد Terran Dominion خواهد بود. دو قسمت بعدی استارکرافت2، Heart of the Swarm و Legacy of the Void هستند که در این دو قسمت به ترتیب به ماجرای دو گروه دیگر Zerg و Protoss پرداخته خواهد شد.

استارکرافت2 هم مانند سایر عناوین بلیزارد از انیمیشن های بی نظیر این شرکت بهره می برد. انیمیشن هایی که همواره داستان های عناوین بلیزارد را به بهترین نحو ممکن به تصویر کشیده اند. علاوه بر این انیمیشن های زیبا، در استارکرافت2 گرافیک بازی و موتور استفاده شده در ساخت آن به اندازه ای پیشرفت داشته است که تصاویر بریده درون بازی دست کمی از انیمیشن های زیبای آن ندارند.

علاوه بر مد Campaign تکنفره، مد مولتی پلیر همواره از بهترین و قدرتمندترین بخش های عناوین بلیزارد بوده است که با تقویت سرویس انحصاری این شرکت با نام Battle.net در استارکرافت2، زیبایی این بخش از بازی دوچندان خواهد شد.

امید زیادی به موفقیت چشم گیر استارکرافت2 می رود به گونه ای که کارشناسان پیش بینی کرده اند این بازی به سرعت 5 میلیون نسخه فروش می کند. از آن جایی که بلیزار به هیچ وجه دوست ندارد عناوین این شرکت امتیازهای ناامیدکننده ای از سایت های بررسی بازی های ویدیویی دریافت کنند و معمولا عناوین استراتژی با توجه به محدودیت کنترلی کنسول ها نمی توانند روی کنسول موفق باشند، بلیزارد استارکرافت2 را تنها روی PC و MAC منتشر خواهد کرد. منبع: عصر ارتباط
News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic