بیوگرافی کردرن پتک‌وحشی

Kurdran Wildhammer
edit by :Obsident


ردرن پتک‌وحشی یا Kurdran Wildhammer، گریفین‌ران از نرثرون در هنر نبرد ۲، و رئیس قبیله پتک‌وحشی در سزمین‌های‌پسین بود. در زمان جنگ دوم، هورد به فرماندهی ارگریم پتک تباهی به سرزمین پتک‌وحشی‌ها حمله کرد و کردرن اولین دورفی بود که متجاوزارن را شناسایی و جنگ را آغاز کرد. او بعداً با کمک نیروهای اتحاد لردران در مقابل هورد تشنه‌به‌خون جنگید. پس از کمک اتحاد انسان‌ها در خارج کردن ارک‌های متجاوز و ترول‌های جنگلی از سرزمینشان، کردرن خود و پادشاهیش را متعهد به کمک به آندیون لوتار کرد. کردرن و مرکب وفادارش، اسکایری، در جنگ افسانه‌ای گردیدند. هم در جنگ در زمین و هم در هوا، به لردران و کوئل‌تالاس کمک رساندند. او با امتیاز کشتن نه اژدها جنگ دوم را به پایان رساند. بعد از پایان جنگ، کردرن در اتحاد به عنوان دیدبان باقی ماند و خدمتش بسیار در تلاش‌های جنگی اتحاد فوق‌العاده بود.


بعد از شنیدن اینکه مرگ‌بال از دروازه سیاه به درانور رخنه کرده‌است، کردرن بسیار مشتاق بود که به عنوان دیدبان و مبارز برای گروه اعزامی اتحاد به درانور برود و قسمت گریفین‌ران‌ها را فرماندهی می‌کرد. با اینکه کردرن در حمله به آچندن زندانی شد، ولی بعدا به وسیله‌ی اتحاد نجات یافته و انتقام خود را از کسانی که زندانیش کرده بودند گرفت.


وقتی که نرزول دروازه‌های کفرآمیز خود را بر درانور گشود، کردرن و همراهانش ماندن را انتخاب کرده تا مطمئن شوند که دروازه سیاه بسته شده تا به ازروت صدمه‌ای وارد نشود. برای بیست سال، بر این باور بودند که او مرده‌است و به همراه دوستانش در دره قهرمانان استرم‌ویند در سنگ جاویدان شد.


کردرن در جهان هنر نبرد:
..................................

کردرن و اسکایری از نابودی درانور جان سالم بدر بردند. و بعد از محلق کردن نیروها با ناروها، در اوتلند ساکن شدند. کردرن خان سنگر پتک‌وحشی، پایگاه مرزی اتحاد در دره سایه‌ماه، غرب معبد سیاه است. او هیچ کوئستی را شروع نمی‌کند، ولی کوئست [۷۰]اخبار پیروزی را به پایان می‌رساند.

-----------------
TAK-DLZ

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic