توضیح درمورد: Troll

------------------------------------------------
http://raminkiller.persiangig.com/troll-thumb.jpg

Troll

این نژاد گروه های مختلفی دارند. گروهی که دراختیار بازیکنان قرار گرفته و بخشی از Horde ها است Dark Spear Trolls می باشند بقیه گروه های این نژاد مثل Icy Trolls و Shadow Trolls و Jungle Trolls و ... از دشمنان Dark Spear محسوب می شوند. بعد ازحمله Murloc ها که ماهیانی هستند که راه می روند Thrall آنها را در نژاد خود پذیرفت و لیدر اصلی آنها یک Shadow Hunter به اسم Vol’jin میباشد. از توانایی های منحصربه فرد این نژاد می توان به Berserking اشاره کرد که هنگامی که روی آن کلیک کنید سرعت حمله را 10 تا 30 درصد افزایش می دهد. Beast Slaying اگر Health شما پر باشد 10 تا 30 درصد نیز به تاثیر یا Effect آن اضافه می شود. درمورد بحث تاثیرات در بخش کاراکتر بیشتر می نویسم. همچنین به حیوانات یا Beast ها 5 درصد Attack بیشتری می دهند. Regeneration 10% کل Health آنها نیز بیشتر از سایرین توسط Spirit پرمی شود. و نیز هنگام نبردهم تنها 10درصد کل Health شان پر می شود. لازم به ذکر است که هیج نژادی هنگام جنگ Health اش پر نمی شود بغیر از اینها. Throwing Specialization که سبب می شود مهارت آنها در پرتاب کردن چاقو (Throwing) و...5 تا از بقیه بیشتر باشد. Bow Specilization که سبب می شود مهارت آنها در استفاده از تیرو کمان 5 تا از بقیه بیشتر باشد. منطقه و شهر آغازین آنها دقیقا همانند ارک هاست و با ارک ها بازی را آغاز و ادامه می دهند. مرکب آنها Raptor می باشد که نوعی دایناسور هست.
پس زمینه
ترول ها در ابتدا به شکل قبایلی متعدد از شمال در نورثرند گرفته تا جنوب در بوتی بی پراکنده بودند اما جنگ های متعدد و شکست های پیاپی آنها را تا مرز انقراض پیش برد. در این حین عده ای از ترول های قبیله ی دارک اسپیر به خدمت قبایل اورکی درآمدند و با ترال هم پیمان شدند و در سواحل دوریتار سرزمین نو بنیاد قبایل و در نزدیکی جزایر اکو ساکن شدند. به عنوان یکی از جوانا قبیله هدف شما باید سربلندی قبیله و نابودی وودووی سیاه باشد. و به این ترتیب ترول شما از دن وارد بازی می شود.

در جهان هنر نبرد یکی از موجودات خیالی هستند که تاریخچه‌ای مختص به خود دارند. برای مثال در زمان پیدایش کوئل تالاس یکی از عمده مشکلات الف‌های خون درگیری با ترول‌های قبیله‌های باستانی بود.

ترول‌ها در دوران پیشین دارای اجتماعی عظیم بودند که به امپراطوری آمانی مشهور بود. این موجودات وحشی دارای پوست خزه‌ای هستند که قابلیت شفا دادن امراض و زخم‌ها رادارند. این موجودات خرافاتی مشکل اصلی الف‌های عالی در زمان بنا نهادن کوئل‌تالاس بود.


 

 

وابستگی مستقل، هورد (قبایل دارک‌اسپیر و رون‌تاسک)
کلاس شخصیت جنگاور،شکارچی، روگ، شمن، سایه‌شکار، ویچ داکتر، بربر ، ساحر
پایتخت نژاد زولدازار
رهبر نژاد(ها) شاه راستاخان
مرکب نژاد رپتور
سرزمین مادری ازروت
زبان اصلی زاندالی
زبان عامیانه زاندالی، عادی
میانگین قد ۷.۵ فوت

----------------------------------------------------------


 تاریخچه

ترول‌ها قد بلند، درشت و عضلانی هستند. آن‌ها شمایلی الفی و ارکی دارند مثلا گوش‌هایشان بلند و هیکلشان درشت است. دستان دراز و پاهای قدرتمند که عکس العمل سریع آن‌ها برای شکار مناسب است. مثل تائورن‌ها، ترول‌ها فقط دو انگشت و یک شست دارند و فقط دو انگشت در هر پای خود دارند.


جنگ‌های ترول‌ها

امپراطوری آمانی در زول‌آمان گسترش یافت و روز به روز قدرتمندتر می‌شد. تا اینکه الف‌های عالی خطر بزرگ این امپراطوری را دریافتند و به فکر راهی بترول در دنیای هنر نبردرای نجات گشتند ازاین‌رو الف‌های عالی مجبور به کمک خواستن از فرزندان آراتور شدند. قبیله آراتای به‌تازگی انسان‌ها را متحد ساخته بود. قبایل انسان‌ها منسجم شد و فرهنگشان پیشزفت کرد، ثورادین پادشاه آراتور، می‌دانست که الف‌های مرموز در سرزمین‌های شمالی زیر حملات بی‌امان ترول‌ها تحت فشار هستند، اما از چنین ریسکی که مردمش را به آنجا بفرستد سرباز زد. ما‌ه‌ها بعد گذشت شایعه شد که الف‌ها در شمال شکست خورده‌اند. تنها در آن زمان یک پیک از کوئل‌تالاس به شهر طوفان آمد تا اینکه ثورادین تهدید بزرگ ترول‌ها را حقیقتا درک کرد.

الف‌ها ثورادین را مطلع ساختند که ارتش ترول‌ها بسیار بزرگ است و می‌تواند کوئل‌تالاس را نابود کند. آن‌ها باید به سرزمین‌های جنوبی حمله می‌کردند. الف‌های ناامید نیاز به کمک نظامی داشتند، شتابان پذیرفتند تا انسان‌های منتخب را آموزش دهند تا از جادو برای کمک به آن‌ها برعلیه ترول‌ها استفاده کنند. ثورادین به هرگونه جادو بدگمان بود، به‌ناچار پذیرفت تا به الف‌ها کمک کند. به سرعت ساحران الف به آراتور آمدند و شروع به آموزش دادن گروهی از انسان‌ها در راه جادو کردند.

این‌گونه بود که جادو به انسان‌ها آموخته شد. الف‌ها دریافتند که انسان‌ها گرچه فطرتا در رسیدن به جادو خام هستند، آن‌ها بطور شگفت انگیزی آن را تسخیر می‌کنند.

اتحاد ‌الف‌ها و انسان‌ها با ترول در کوهستان‌های آلتراک به جنگ در آمدند. نبرد روزها طول کشید، اما ارتش ضعیف آراتور هرگز تلاش نکرد تا قسمتی از یورش ترول‌ها را دفع کند. ارباب‌های الف پنداشتند که زمان آن رسیده تا قدرت‌های جادویی خویش را علیه دشمن روانه سازند. صد جادوگر انسان و جمع کثیری از ساحران الف خشم عرش را فراخواندند و ارتش ترول‌ها را در آتش کباب کردند.

ارتش ترول‌ها از هم پاشید و متواری شدند، ارتش ثورادین پشت آن‌ها به حرکت در آمد و یک به یک سربازانشان را از پا در آورد. ترول‌ها دیگر هرگز از این شکست بهبود نیافتند و تاریخ هرگز برای بار دیگر قیام ترول‌ها را ندید.


-----------------
TAK-DLZ

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic