در مورد Quel’Thalas


HighElf ها تحت رهبری Dath'Remar ، كالیمدور را پشت سرنهادند وبه مصاف طوفانهای Maelstrom رفتند.ناوگان آنها سالیان مدید درمیان خرابه های دنیا سرگردان بود، و آنها اسرار وسرزمینهای گمشده زیادی را درطی مسیرشان كشف كردند. Dath'Remar كه نام (دنباله رو خورشید(یا كسی كه درروز حركت می كند)) Sunstrider را برخودش گذاشته بود، دنبال مكانهایی با قدرت فراوان زیاد می گشت تا یك فرمانروایی جدید برای مردمش ایجادكند.كشتی آنها سرانجام برسواحل منطقه ای كه بعدا Lordaeron نامیده شد لنگرانداخت . سرزمین صیقل داده شده Tirisfal Glades كه HighElfها برای سكونت پیدا كرده بودند یك سرزمین آرام وراكد بود . بعدازچند سال خیلی ازآنها داشتند دیوانه می شدند و رو به دیوانگی نهادند . این فرضیه وجود داشت كه موجودی اهریمنی زیر آن قسمت از جهان خوابیده است، اما این شایعه ها هیچوقت ثابت نشد . HighElfها وسایلشان را جمع كردند به سمت شمال به سوی سرزمین دیگری با انرژیهای درونی فراوان حركت كردند .
وقتی HighElfها از زمینهای كوهستانی وناهموار و سنگلاخی Lordaeron گذر كردند ، سفرشان خطیرتر وپرمخاطره تر شد . هنگامیكه آنها بطوركامل ازانرژیهای حیات بخش چشمه جاودانگی ( Well of Eternity ) دور شدند ، اكثرشان از آب وهوای سرد مریض شدند یا از گرسنگی مردند . بهرحال اصلی ترین تغییر شرم آور برای آنها این حقیقت بود كه دیگر دربرابر elementها مصون و جاوید نبودند . قدشان هم تا حدودی كوتاه تر شد و پوستشان رنگ بنفش فامش كه مشخصه اش بود را از دست داد . علیرغم همه سختیها آنها با مخلوقات عجیب الخلقه زیادی كه دركالیمدور ندیده بودند مواجه شدند . همچنین با طایفه هایی از انسانهای بدوی كه در جنگلهای قدیمی شكار می كردند مواجه شدند . اما بهرحال ، تهدید شوم و وخیمی كه آنها با آن برخورد كردند trollهای جنگلی مكار و حریص Zul'Aman بود .
این trollها كه پوستی خزه مانند داشتند می توانستند دست وپاهای گمشده را دوباره بسازند و زخمهای بدنی شدید را درمان كنند ، اما آنها ثابت كرده بودند یك نژاد شیطانی و وحشی هشتند . امپراطوری Amani در امتداد شمالی Lordaeron گسترش یافته بود و trollها برای دور نگهداشتن غریبه ها از مرزهایشان به سختی می جنگیدند . elfها یك تنفر شدید از trollهای خبیث پیدا كردند و به محض دیدنشان آنها را می كشتند.
بعد از سالهای طولانی ، سرانجام high elf ها یك سرزمین كه یادآور كالیمدور بود پیدا كردند . در اعماق جنگلهای شمالی قاره ، آنها سرزمین Quel’Thalas را پیدا كردند و عهد كردند یك امپراطوری عظیم كه امپراطوری پسرعموهای Kaldorei شان را كوچك نشان بدهد بسازند . متاسفانه آنها بزودی دریافتند Quel’Thalas بر روی یك شهر قدیمی trollها كه برای trollها همچنان مقدس بود قرار داشت . وتقریبا بلافاصله troll ها شروع به حمله به اقامتگاههای elf ها كردند .
elfهای سرسخت كه نمی خواستند از سرزمین جدیدشان صرف نظزكنند ، از جادوهایی كه در چشمه جاودانگی آموخته بودند استفاده كردند و trollهای وحشی را عقب راندند . تحت رهبری Dath'Remar آنها توانستند ارتش Amani را كه ازنظر تعداد 10 برابر آنها بود را شكست دهند . بعضی ازelfها كه نگران هشدارهای قدیمی Kaldorei بودند، احساس كردند كه استفاده آنها از جادو ممكن است توجه ارتش تبعید شده سوزان را جلب كند . بنابراین آنها تصمیم گرفتند سرزمینهایشان را با یك دیوار محافظ جادویی كه به آنها اجازه می داد سحرهایشان را بكار ببرند محافظت كنند . آنها یك سری سنگهای سحرآمیز یكپارچه ( monolithic Runestones ) در نقاط مختلف اطراف Quel’Thalas كه محدوده مجاز استفاده از جادو و محدوده حفاظ را نشان می داد ساختند . Runestoneها فقط جادوی elfها را از خطرهای خیلی بزرگ مخفی نكرد ، بلكه جنگجوهای خرافاتی trollها را نیز به خوبی ترسانده و فراری داده بود .
با گذشت زمان، Quel’Thalas یك یادبود درخشانتر از تلاشها و دلاوری جادویی high elfها شد . كاخهای زیبایش با همان معماری تالارهای قدیمی كالیمدور ساخته شده بودند ، و این كاخها با پستی وبلندیهای طبیعی زمین پوشیده شده بودند . Quel’Thalas جواهر درخشانی شد كه elfها طی دوره های طولانی ساخته بودند . مجلس Silvermoon قدرت اصلی بود ، اگرچه خاندان ( Dath'Remar ) یا پیروخورشید ( Sunstrider ) یك مقدار كم از قدرت سیاسی را حفظ می كرد . مجلس تشكیل شده از هفت تا از بزرگترین لردهای elf برای ایجاد امنیت مردم و سرزمین elf ها كار می كرد . احاطه شده با دیوار محافشان ، high elf ها بی توجه به هشدارهای قدیمی Kaldorei بطور بیشرمانه ای از جادو دراكثر جنبه های زندگیشان استفاده كردند .
در حدود چهارهزارسال high elf ها با آرامش و حفظ امنیت سرزمینشان زندگی كردند ، با این حال trollهای انتقام جو به راحتی كنار نكشیده بودند . آنها در اعماق جنگلها درحال طرح نقشه بودند و منتظر بودند لشكرهایشان گسترش پیدا كند . سرانجام یك ارتش قوی از trollها از دل جنگلهای تاریك برخاست و دوباره به برجها و منارهای درخشان Quel’Thalas حمله كرد.News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic