توضیح در مورد Talent Rogue Subtlety


1- (Master of Deception (0/5

این تلنت باعث می شود تا شانس دشمنان برای شناسایی شما، هنگامی که در حالت Stealth هستید، کاهش یابد. هر درجه ( Rank ) از این تلنت تاثیر بیشتری از درجه ی قبلی خواهد داشت.

2- (Opportunity (0/5

این تلنت باعث می شود تا هنگامی که از پشت سر هدف از توانایی های BackStab, Garrote, Mutilate and Ambush خود استفاده می کنید، در نهایت 10٪ خسارت وارده افزایش یابد.

3- (Sleight of Hand (0/2

این تلنت در نهایت 2٪ خصوصیت Critical Strike Chance حمله های نزدیکبرد ( Melee ) و دوربرد ( Range ) شما و همچنین میزان ترس ( Threat ) کاهش یافته توسط توانایی Feint شما را 20٪ افزایش می دهد. ( 20٪ بیشتر، کاهش خواهد داد. برای اطلاعات بیشتر در مورد عبارت Threat به این پست مراجعه کنید. )

4- (Dirty Tricks (0/2

این تلنت در نهایت 5 یارد برد توانایی های Blind و Sap شما را افزایش و میزان بهای انرژی ( Energy Cost ) این توانایی ها را 50٪ کاهش می دهد.

5- (Camouflage (0/5

این تلنت در نهایت 15٪ سرعت شما را، هنگامی که در حالت Stealth هستید، افزایش و زمان خط یخ ( Cool Down ) مربوط به توانایی Stealth شما را در نهایت 5 ثانیه کاهش می دهد.

6- (Initiative (0/3

این تلنت در نهایت 75٪ به شما شانس می دهد تا هنگامی که از یکی از توانایی های Ambush, Garrote or Cheap Shot خود استفاده می کنید، یک واحد بیشتر Combo Point به روی هدف بیافزاید.

7- (Ghostly Strike (0/1

این تلنت به شما توانایی Ghostly Strike را آموزش می دهد. این توانایی به صورت آنی ( Instantly ) به میزان 125٪ از خسارت اسلحه ( Weapon Damage ) شما را به هدف وارد کرده و بعلاوه خصوصیت Dodge شما را 15٪ به مدت 7 ثانیه افزایش می دهد. این توانایی یک Combo Point بر روی هدف اضافه خواهد کرد.

8- (Improved Ambush (0/1

این تلنت در نهایت 45٪ خصوصیت Critical Chance مربوط به توانایی Ambush شما را افزایش می دهد.

9- (Setup (0/3

این تلنت در نهایت 45٪ به شما شانس می دهد تا هنگامی که حمله ی هدفی را جاخالی ( Dodge ) دادید یا در مقابل یک جادوی او، کاملا مقاومت ( Fully Resist ) کردید، یک واحد Combo Point بر روی هدف بیافزاید.

10- (Elusiveness (0/2

این تلنت در نهایت 1.5 دقیقه خط یخ ( Cool Down ) مربوط به توانایی های Vanish و Blind شما را کاهش می دهد.
--------------------------------------------------------------------------------
 11- (Serrated Blades (0/3

این تلنت باعث می شود تا در نهایت تاثیر 560 واحد زره ( Armor ) هدف شما، در هر حمله ( Attack ) کاهش یابد. بعلاوه خسارت وارده توسط توانایی Rapture شما، در نهایت 30٪ افزایش خواهد یافت. میزان زره کاهش یافته به مرحله ( Level ) شما بستگی دارد. ( عدد 560 مربوط به مرحله ی 70 می باشد. )

12- (Heightened Senses (0/2

این تلنت میزان خصوصیت شناسایی مخفی ها ( Stealth Detection )ی شما را افزایش می دهد. بعلاوه شانس ضربه ( Hit ) خوردن شما توسط جادوها و حمله های دوربرد ( Range ) را 4٪ کاهش می دهد. میزان شناسایی مخفی های درجه ( Rank )ی دو ی این تلنت موثرتر از درجه ی یک آن خواهد بود.

13- (Preparation (0/1

این تلنت به شما توانایی Preparation را آموزش می دهد. هنگامی که این توانایی فعال می شود، به طور حتم خط یخ ( Cool Down ) مربوط به توانایی های Evasion, Sprint, Vanish, Cold Blood, Shadow Step & Premeditation شما را پایان خواهد داد.

14- (Dirty Deeds (0/2
 
این تلنت در نهایت 20 واحد بهای انرژی ( Energy Cost ) مربوط به توانایی های Cheap Shot و Garrote شما را کاهش داده بعلاوه توانایی های خاص ( Special Abilities ) (؟) شما در نهایت 20٪ خسارت بیشتر به هدف هایی با جان کمتر از 35٪، وارد خواهند کرد.

15- (HemorrHage (0/1

این تلنت به شما توانایی HemorrHage را آموزش خواهد داد. این توانایی باعث خسارتی معادل با 110٪ از خسارت اسلحه ( Weapon Damage ) به صورت آنی ( Instantly ) به هدف شده، باعث می شود تا هر خسارت فیزیکی ( Physical Damage ) وارده به هدف به میزان 11 واحد ( برای درجه ی یک این توانایی ) بیشتر خسارت وارد کند. این تاثیر تا 10 بار بر روی هدف انباشته ( Stack up ) شده و یا حداکثر به مدت 15 ثانیه باقی خواهد ماند. این توانایی یک واحد Combo Point بر روی هدف اضافه خواهد کرد.

16- (Master of Subtlety (0/3

با گرفتن این تلنت تمام حمله های انجام شده هنگامی که در حالت Stealth هستید و تا 6 ثانیه بعد از خروج از این حالت، در نهایت 10٪ بیشتر خسارت وارد خواهند کرد.

17- (Deadliness (0/5

این تلنت در نهایت 10٪ به میزان خصوصیت Attack Power شما اضافه خواهد کرد.

18- (Enveloping Shadows (0/3

این تلنت باعث می شود تا در نهایت 15٪ شانس شما برای اجتناب کردن ( Avoid ) از جادوهای منطقه ای ( همان AOE یا Area of Effect ) افزایش یابد.

19- (Premeditation (0/1

این تلنت به شما توانایی Premeditation را آموزش می دهد. این توانایی هنگامی که استفاده شود باعث می شود تا 2 واحد Combo Point بر روی هدف افزوده شود. اما شما می بایست در عرض 10 ثانیه، این 2 واحد را مصرف یا به آن اضافه کنید در غیر این صورت حذف خواهند شد. شما تنها در وضعیت Stealth می توانید از این توانایی استفاده کنید.

20- (Cheat Death (0/3

با گرفتن این تلنت در نهایت 100٪ شانس دارید تا از مقابل هر حمله ی خسارت واری که باعث قتل شما می شود، اجتناب ( Avoid ) کنید. به علاوه تمام خسارات وارده به شما به مدت 3 ثانیه 90٪ کاهش می یابد. این وضعیت تنها یک بار در هر دقیقه می تواند رخ دهد.
--------------------------------------------------------------------------------
 21- (Sinister Calling (0/5

این تلنت در نهایت 15٪ خصوصیت Agility شما و به علاوه درصد خسارت وارده توسط توانایی های BackStab و HemorrHage شما را در نهایت 10٪ افزایش خواهد داد.

22- (ShadowStep (0/1

این تلنت به شما توانایی ShadowStep را آموزش می دهد. هنگامی که این توانایی را به کار می برید یک قدم در تاریکی فرو رفته و از پشت سر هدف خارج خواهید شد، سرعت حرکت شما 70٪ به مدت 3 ثانیه افزایش خواهد یافت؛ بعلاوه میزان خسارت و ترس ( Threat ) ایجاد شده توسط یکی از توانایی های Ambush, BackStab or Garrote بعدی شما به ترتیب، 20٪ افزایش و 50٪ کاهش خواهند داشت.

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات