بیوگرافی رکسار
  Rexxar
--------------------------------------------------


  رکسار یا Rexxar نیمه ارک-نیمه غول، رام‌کننده حیوانات است او ابزاری برای کمک به hord

رکسارنماد هورد
تصویری از رکسار
لقب(ها)
آخرین فرزند مک‌نتال، پهلوان هورد
جنسیت
مذکر
نژاد نیمه ارک - نیمه غول
کلاس شخصیت رام کننده حیوانات
طرفدار horde
شغل رام کننده حیوانات - دست راست ترال
مکان
نامعلوم
وضعیت دائما در حال سفر است
f

 در دفاع از دورتار بعد از شکست LEGION بود. اصل و نسب نیمه ارک، نیمه غولی‌اش به مُک‌ناتال می‌رسد. بخاطر تبار ترکیب شده‌اش، او مبارز بزرگ و خشنی است که از دو تبر بزرگ در نبرد استفاده می‌کند. او تقریبا بی‌خانمان است. و مرتب در سرزمین‌هایKALIMDOR با خرس وفادارش میشا در حال گشت و گذار است.

از گذشته رکسار اطلاعات کمی داریم. اما پس از شکست LEGION او به HORDE آمد تا یکی از پهلوانان بزرگHORDE باشد. او ابزاری در کمک کردن به قبیله نیزه سیاه ترول‌ها و فرار آنها از جزیره زمانی که مارینس از کول‌تیراس به آنجا تجاوز کرد بود و با کمک ترول شکارچی سایه،ROKHAN و ارباب اختلاط‌گر پانداها  کمک کرد تا دورتار برایHORD محفوظ بماند.

هنگامی که گزارش آغاز حملهALLIACE منتشر شد. رکسار فرستاده شده بود تا وضعیت ALLIANCضعیف طرفین را بسنجد و ببیند که آیا این اتحادفسخ شده‌است یا نه؛ او توسط JAINA در اتفاقات رخ داده و ظاهر شدن مجدد ADMIRAL PRUDMORE(پدر جینا) و حمله دریاسالار به ارک یاری شد. رکسار نیروهایHORD را رهبری کرد و تجاوزات را دفع کرد و دریاسالار را کشت.

رکسار بعدها از سرزمین‌های وحشیKALIMDOR بار دیگر برای گشت و گذار خارج شد و حتما در زمین‌هایKALIMDOR مثل دسولیث و فرالاس با میشا که همیشه در کنار اوست پیدا خواهد شد.

-----------------------------------------------------------------------

درخواست لرد ترال از رکسار: FIRST BLOOD!

زمانی که orc ها به رهبری ترال و رکسار در مقابل انسان ها مقاومت می کردن ترال از رکسار خواست که اولین خون را بریزد - "کلمه ی FIRST BLOOD که با گرفتن اولین کیل در dota-allstars ادا می شود صدای لرد ترال است."

-------------------------------------------------------------------------

دوران نفرت

در رمان، دوران نفرت رکسار بار دیگر در سفر بود که مبارز زخمی ارک «بیروک» را در سفرش ملاقات کرد، بیروک اصرار ورزید که باید رکسار پیام او را به سرعت و قبل از اینکه دیر شود به جنگ‌سالار برساند. او شاهد ملاقات بعضی از انسان‌های عضو قبیله شمشیر سوزان بود که در حال کشیدن نقشه‌ای برای حمله به دورتار بودند. در عوض رکسار او را زنده نزد گرام مش نگهدارنده برد. جایی که او توسط KALtar شمن معتمدthrall بهبود یافته بود .


--------------------------------------------

رکسار بهمراه خرس وفادارش میشا
رکسار بهمراه خرس وفادارش میشا
----------------------------------------------------

در هنر نبرد ۳ رکسار داری توانایی ایجاد میشا است اما تبرهایش در دستانش است. همچنین او جوجه تیغی و پرنده‌ای رام شده درست می‌کند.

درworld of warcraft اخیرا تهدیدی از یک جنگ‌سالار جدید به نام رکسار که از انزوا در آمده‌است شنیده می‌شود.BLACK hand درنده، پسر کهنسالBLACK HAND نابود شده که در هنر نبرد ۱، جنگ‌سالار بود ادعا کرده‌است که قسمتی از کوهستان سیاه‌صخره متعلق به او است و اعلام کرده که رهبر واقعی ارک خودش است.

پی‌برده‌اند که BLACK hand درنده مانند عروسک خیمه شب بازی تحت کنترل اژدهای سیاه بوده‌است. رکسار به رهبر جوان و ماجراجویHORD کمک کرد تا راهی برای ضربه زدن به قلب اژدهای سیاه-آنیکسیا مادر جوجه‌ها، پیدا کند


شجره نامه

نظریه : امکان ندارد که رکسار فرزند توروک غول و گریسلدای ارک، دخترBLACK hand باشد. این تنها جفت ارک و یک غول که تا بحال در داستان هنر نبرد حاضر ذکر شده می‌باشد، گرچه این موضوع بی ارتباط است. این ادعا شده‌است که رکسار آخرین فرزند مُک‌ناتال است و نشان دهنده این است که او تنها کسی است که این نسب را ترک کرده‌است. گرچه ممکن است به معنی این باشد که او تنها بازمانده نیمه غول‌ها است.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                             
          منبع: wiky fantasy
           تکمیل و ویرایش: Tak-DLZ

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic