بیو گرافی Mal'Ganis

جنسیت :
مذکر
نژاد: ناترزیم
کلاس شخصیت :لرد وحشت
طرفدار :
لژیون سوزان، غضب
شغل: رهبر غضب در لردران
مکان :
استراث‌هلم (غار زمان)
وضعیت: کشته شده توسط آرتاس، قابل کشتن (غار زمان، خشم لیچ‌کینگ)

---------------------------------------------------------------------------
مل‌گانس یا Mal'Ganis یکی از ناترزیم یا لردهای وحشتی بود که به وسیلهٔ آرکیماند برای نظارت بر لیچ کینگ فرستاده شده بودند. مل‌گانس برای هدایت نقشهٔ چرخش شاهزاده آرتاس به سمت تاریکی و تبدیلش به بزرگترین مبارز لیچ کینگ، انتخاب شد. زمانی که آرتاس و جینا پرادمور در مورد شایعات طاعون تحقیق می‌کردند، به طور پیاپی بدست نیروهای غضب که وانمود می‌کردند لشکر شخصی لرد وحشت مل‌گانس هستند، مورد حمله قرار گرفتند. کل‌توزاد با گفتن اینکه مل‌گانس نه لیچ‌کینگ در پس طاعون قرار دارد، نقش خود را بازی کرد. هر حمله و هر شهر که نابود می‌شد، به ضعف آرتاس، غرورش، ضربه می‌زد. آرتاس ناتوانیش در محافظت از مردمش از غضب را تقصیر خود می‌دانست، و خیلی زود دچار عقدهٔ کشتن لرد وحشت شد.

مل‌گانس آرتاس را به استراث‌هلم هدایت کرد، و انتخاب بین قتل‌عام تمام سکنه، یا نگاه کردن به نابودیشان بوسیلهٔ طاعون را بعهدهٔ او گذاشت. آرتاس تصمیم گرفت که مردمش را بکشد تا اجازه دهد آن‌ها بردگان مل‌گانس در مرگ شوند. و بیشتر ساکنان شهر را قتل‌عام کرد. مل‌گانس در خرابه‌ها بود و آرتاس را دوباره تحریک کرد، که برای تمام کردن نبردشان به نرثرند بیاید. همان‌طور که انتظار می‌رفت، آرتاس ناوگان سلطنتی را برداشت و به سمت شمال حرکت کرد. عقدهٔ شاهزاده او را بیشتر به سمت راه شر هدایت کرد، ابتدا دروغ به افرادش، خیانت به سربازان مزدورش، و در آخر ترک کردن روحش برای برداشتن شمشیر مرموز فراستمورن.
--------------------------------------------------------------------------------
 لحظه‌ای که آرتاس فراستمورن را برداشت، و وسیله‌ای برای لیچ کینگ و به طور کامل فرمان‌بردار اراده او شد. این چیزی بود که مل‌گانس از قبل برنامه ریزی کرده بود. مطمئن، به آرتاس نزدیک شد و او را از سرنوشتش آگاه کرد. با این‌حال لرد وحشت خائن و مکار خودش مورد خیانت قرار گرفت، چون اولین نجواهای لیچ کینگ به آرتاس این بود که زمان برای انتقامش آمده‌است. (این اولین قدم برای استقلال نرزول بود). آرتاس لرد وحشت را کشت و به سمت خرابه‌ها فرار کرد.

<خشم لیچ کینگ>

مل‌گانس ارباب آخر در استراث‌هلم گذشته، چهارمین جناح غار زمان که با آمدن خشم لیچ کینگ باز خواهد شد، خواهد بود. با اینکه مل‌گانس در مرحلهٔ استراث‌هلم در هنر نبرد ۳ مبارزهٔ انسان‌ها، قابل کشتن بود، او در دورهٔ زمانی مشخصی دوباره باز می‌گشت، بنابراین، کشتن‌ش در غار زمان، خط زمانی را تغییری نمی‌دهد


News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic