بیو گرافی مگ‌ثریدن یا Magtheridon


جنسیت :
مذکر
نژاد :آنیهیلان
کلاس شخصی: پیت لرد
طرفدار :
لژیون سوزان
شغل: ارباب اسبق اوتلند
مکان :
کنام مگ‌ثریدن، ارگ آتش جهنم
وضعیت: زنده، زندانی بدست ایلیدن (قابل شکست دادن).

---------------------------------------------------------------------

مگ‌ثریدن یا Magtheridon، ارباب اسبق اوتلند، پیت لردی است که جهان ارک‌ها را پس از نابودیش فتح کرد. سلطنتش با آمدن ایلیدن طوفان‌خشم پایان یافت، کسی که تخت مگ‌ثریدن در معبد سیاه را برای خود گرفت. با تصمیم بر اینکه مگ‌ثریدن هنوز نقش‌های دیگری دارد، ایلیدن فرمان داد که بدن مگ‌ثریدن را به ارگ آتش جهنم حمل کنند، جایی که او را زندانی کرده و او را در امان ارک‌های فل رها کردند. نعره‌هایش در سراسر ارگ آتش جهنم شنیده می‌شود. نکتهٔ جالب اینجاست که محافظانش ارک فل نیستند، بلکه ارک‌های معمولی سبزپوست هستند. به نظر می‌رسد که ایلیدن مگ‌ثریدن را به خاطر ایجاد ارک‌های فل بیشتر تحت فرمانش زنده نگه داشته‌است.

بیوگرافی

----------------------

مگ‌ثریدن:


مگ‌ثریدن، پیت لردی بی‌رحم و یکی از خادمان منراث ویرانگر است که راهش را به درانور بعد از دگرگونی‌هایش یافت. با در اغتشاش بودن قبایل و کشته شدن بسیاری در آن فاجعه، مگ‌ثریدن به سرعت قدرت خود را نشان داد و ارک‌های باقی‌مانده را زیر پرچمش جمع کرد، ارک‌ها فاسد گشته و به ارک‌های فل تبدیل شدند. او خودش را حالم جهان ویران اوتلند معرفی کرد.

در طول سال‌ها، مگ‌ثریدن گروه‌هایی از اهریمنان را از طریق چهار دروازه‌ چندبعدی که نرزول با آن جهان را شکافت به اوتلند آورد و لشکرش بسیار وسیع شد. این اهریمنان اژدهایان دوزخی، خلا گردها، سکیوباس، محافظان فل، جانوران فل، محافظان دووم، اردار و دوزخیان را شامل می‌شدند.حدودا بیست سال بعد از طوفان بود که ایلیدن و خادمانش با برنامهٔ تسخیر اوتلند به آن آمدند تا کیل جیدن ارباب کینه توز ایلیدن، نتواند آن‌ها را دنبال کند. برای این کار، او مگ‌ثریدن را باید شکست می‌داد.

مگ‌ثریدن خود را در حال حمله از طرف ایلیدن، کیل‌تاس و الف‌های خونش، بانو وشج و لشکر ناگا و حتی درن‌آی‌های منقطع فراری، که بوسیلهٔ حکیم ارشد اکاما رهبری می‌شدند، دید.

نیروی ترکیب‌شده دروازه‌های چند بعدی که قوای کمکی مگ‌ثریدن را تامین می‌کرد نابود کردند و سپس به خود ارگ سیاه مگ‌ثریدن حمله کردند.

پیت لرد نیروهای خودش را برای دفاع بسیج کرد، ولی مهارت‌های ترکیب‌شدهٔ قهرمانان مقاومتش را در هم شکست. سرانجام، مگ‌ثریدن به وسیلهٔ چهار فرمانده شکست خورد و پرسید که آیا ایلیدن برای آزمایش کردن او فرستاده شده بود. ایلیدن جواب داد که برای جایگزین شدن آمده‌است.
سر مگ‌ثریدن که در حیاط مکان افتخار آویزان است.
طبق نسخهٔ توسعه یافتهٔ جهان هنر نبرد، مگ‌ثریدن در قلعهٔ آتش جهنم، در اوتلند زندانی شده‌است. قبل از آن، پذیرفته شده بود که او به دست ایلیدن و نیروهایش کشته شده‌است.

با اینکه پیت‌لرد شکست خورد، به نظر می‌رسد که هنوز در طرح‌های سیاه ارباب جدید اوتلند نقش‌های کشف‌نشده‌ای را باید انجام دهد...

گرچه، جدیدا، کشف شده‌است که بعد از شکستش، مگ‌ثریدن در کنامی که برای او در ارگ آتش جهنم ساخته شده‌است، نگهداری می‌شود، و خون او برای درست کردن ارک‌های فل برای ایلیدن طوفان‌خشم، به کار می‌رود. مراقبان او بیشتر، ارک هستند. با اینکه متحد ایلدن نیست، یکی از اعضای لژیون سوزان محسوب شده و باید نابود شود.


--------------
TAK-DLZ

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic