بیو گرافی لرد آندیون لوتارلرد آندیون لوتارنماد اتحاد
تصویری از لرد آندیون لوتار
لقب(ها)
شیر ازروت، آخرین اراتی
جنسیت
مذکر
نژاد انسان
کلاس شخصیت warrior
طرفدار LORDeron kingdom
شغل فرمانده‌ی کل نیروهای اتحاد، شه‌سوار قهرمان استرم‌ویند، مباشر لرد پادشاهی ازروت
مکان
نامعلوم
وضعیت کشته‌شده به دستOrgrim  در منارهای سیاه‌سنگ در طول جنگ دوم
خویشاوند(ان)     Thoidanو اعضای دیگر نژاد ARAthi (اجداد); احتمالا خویشاوندی با چنین نام خانوادگی در ترامور
لرد آندیون لوتار یا Anduin Lothar، شیر ازروت، آخرین نسل حقیقی خاندان باستانی ARATHI، قهرمان پادشاهی ازروت (که بعدها lord stormwind نامیده شد) در زمان last war، و فرمانده‌ی کل قوایlord eron  kingdom در زمانtwo war بود. لوتار شمشیر قدرتمندkoil را به کار می‌برد. همچنین گفته شده‌است که اوSWORD استرم‌ویند را استفاده کرده‌است.


بیوگرافی

قبل از جنگ

لوتار در دربار ازروت به عنوان دوست شاهزاده بزرگ شد. این سه نفر در جوانی و در سرزمین‌های ناآرام ازروت ماجراجویی‌های بسیاری داشتند. پس از رسیدن به سن قانونی، لوتار به ارتش ازروت محلق شد و خیلی زود به مقام مردان مسلح رسید، و سرانجام ارتش به ازروت فرمان میراند.

جنگ اول

لوتار در زمان جنگ اول

لوتار در زمان جنگ اول

وقتی که oRCs برای اولین بار به ازروت آمدند و حمله‌ی نخستین خود را به دژ استرم‌ویند آغاز کردند. لوتار با پشتکار از جنگ با آن‌ها حمایت کرد. شاهadamnt با قضاوت لوتار موافق بود، و قسم خورد که سرزمین محبوبش را از ارک‌ها خلاص کند. البته، او قبل از اینکه این قسم به نتیجه برسد، مرد و جای او را پسرش  گرفت. شاه جدید کار پدرش را ادامه داد و جنگ بر علیه ارک‌ها بشدت دنبال شد. در این زمان متجاوزین در مرداب سوگ متوقف شده بودند.

در زمانی در جنگ،، کتابی با ارزش زیاد بین به وسیله‌ی گروهی از orcs به سرپرسی ارباب اوگرturk دزدیده شد. لوتار گروهی را برای حمله به محل اختفای اوگرها در dead min در GHarb، فرماندهی کرد. ولی به طور کامل تاراج شد و برای به آرامی کشته شدن، زندانی گردید. لوتار برای ۲۰ ماه در غارها زندانی ماند، تا زمانی که او و بقیه‌ی افراد باقیمانده‌اش به دست نیروهای ازروت نجات یافتند. او کتاب الوهیت را یافت و به ازروت برگرداند و د IALATE SHOMALI از کتاب محافظت کرد. بعد از بازگشت دوباره به جنگ، لوتار به هدایت نیروهای ازروت ادامه داد.

لوتار شکه شد وقتی که شاگرد دوست قدیمیش مدیو، جادوگر، به او گفت که جادوگر بزرگ با فراخواندن ارک‌ها به ازروت به همه خیانت کرده‌است. پس از بحثی داغ در استرم‌ویند، لوتار، شخصا نیرویی را برای حمله به  KARA و کشتن مدیو، هدایت کرد. گروه به همراه لوتار، خدگر و GARONA نیمه‌ارک، به قسمت زیرین برج رفته و با نگهبان دیوانه درگیر شدند. سرانجام خدگر موفق شد که شمشیر را به قلب مدیو بزند، و لوتار با شمشیر بزرگش در یک حرکت سرش را جدا کرد.

متاسفانه، مرگ مدیو دیوانگیHORD را متوقف نکرد. و جنگ در حال تغییر علیه ازروت بود. ارک‌ها از اشتباهات اولیه خود در زمان فرماندهی جنگ‌سالارBLACK HAND پند گرفتند. شاه ل‌لین به دست عامل ارک گارونا ترور شد و شهر استرم‌ویند سقوط کرد. لوتار، با دانش بر این که ازروت شکست خورده‌است، تصمیم گرفت که باقیمانده‌ی مردمش که زمانی قدرتمند بودن را نجات دهد. او بقایای لشکر و بسیاری از مردم عادی را که میتوانست نجات دهد، جمع کرده و در یک عقب‌نشینی ناامیدانه به آنطرف دریای عظیم، در سواحلlorderon به زمین نشست.

مرگ‌ی

جنگ دوم

لوتار که پناهندگان ازروت را به لردران هدایت میکند.

لوتار که پناهندگان ازروت را به لردران هدایت میکند.
لوتار از هنر نبرد 2

لوتار از هنر نبرد 2

لوتار که زمانی در دربار شاهMEntil 2 لردران حضور داشت، داستان ترسناکش را برای هر کسی که می‌شنید گفت. درخواست‌های شیوای اوتر، سرانجام پادشاهی انسان‌ها را برای یک انجمن ضروری دور هم آورد، جایی که سیاست استادانه‌ی دوستش ترنس، LORDeron kingdoms را ایجاد کرد. پس از تماس ترنس، و داستان لوتار، hight elfs منزوی قسمتی از نیروهایشان را فرستادند، تا بدهی خود به خاندان اراتی به خاطر نجاتشان در زمان trollsرا پس دهند. دورف‌هایwildhumer از hight rockنیز بوسیله‌ی ارک‌ها مورد حمله قرار گرفتند و به سرعت به لوتار ملحق شدند. اتحاد بعدا Dwarfs و Gnome، که به خاطر پیشرفت هورد از زمین‌هایشان رانده شده بودند، را در خود پذیرفت.

به خاطر مهارت بسیارش در جنگ و تجربه‌ش با ارک‌ها و اینکه شاهان شمال مایل نبودند که لشکرشان در فرماندهی کشور رقیب قرار گیرد، لوتار - فردی بی‌طرف - به عنوان فرمانده‌ی کل قوای اتحاد انتخاب شد. او به سرعتtheralionرا جانشین خود و دریاسالار admiral daeilin prodmore، و جادوگر اعظم را به عنوان ستوان انتخاب کرد. در مدت جنگ، او ارتش خود را از جنگی به جنگ دیگر با شجاعت و مهارت هدایت کرد. بعد از عقب‌نشینی اسرارآمیز هورد از لردران و پیروزی‌های دریاسالار پرادمور در دریا، لوتار ارتش اتحاد را برای آزاد کردن بیشتر ازروت و خزمودان پیش راند و حتی به خود مرداب سیاه نفوذ کرد. لوتار در دامنه‌ی black  ston وقتی که گروهان تحت فرمانش به وسیله‌ی نیروهای هورد غافل‌گیر شدند، کشته شد.

پیکره‌ی لوتار در حمله‌ی آخرش به منارهای سیاه‌سنگ

پیکره‌ی لوتار در حمله‌ی آخرش به منارهای سیاه‌سنگ
او در جنگی که احتمالا بزرگترین در تاریخ ازروت است، از قسمت اصلی نیروهایش جدا شد. در میان آشفتگی، او مجبور به جنگ تن‌به‌تن باorgrim، hord warchif شد؛ بعد از جنگی طولانی و خسته‌کننده، لوتار بعد از شکسته‌شدن شمشیرش به دست پتک تباهی شکست خورد، و جمجمه‌اش با ضربه‌ای سنگین از سلاح افسانه‌ای خرد شد. گرچه، بسیاری بر این باورند که پتک تباهی، در جنگی منصفانه پیروز نشد و لوتار بعد از غافل‌گیر شدن توسط گروهی از مبارزان ارک کشته شد. به هر حال، شمشیرش از چنگش افتاد، ولی مدت زیادی بر زمین نماند.

پتک تباهی باور داشت که مرگ لوتار روح مبارزه‌ی لشکرش را از بین می‌برد، ولی اتفاقی که افتاد درست برعکس بود، بعد از مرگ لوتار، تیرالیون، ژنرال مورد اعتمادش، شمشیر و سپر او را برداشت و ارتش اتحاد را به پیروزی احتمالی بر دفاعیات سیاه‌سنگ هدایت کرد، و بعدا به خدگر دوست و متحد قدیمی لوتار، در نابودیBACK GAte کمک کرد.

ارث و یادبود

ستوان لوتار، تیرالیون، که در قبرش زانو زده‌است.
ستوان لوتار، تیرالیون، که در قبرش زانو زده‌است.

آندیون آزادی سرزمین محبوبش از کنترل ارک‌ها و دوباره سازیش را ندید. ولی پیکره‌ای سنگی و بزرگ که شرح حمله‌ی آخرش را نشان می‌دهد ساخته شده (مطمئناً بدست ارک‌های زندانی اتحاد) و هنوز هم درJOLGE haye suzan ایساتده و به جهت مخالف به منارهای سیاه‌سنگ اشاره می‌کند. میراث لرد لوتار در تمام مردم آزاد استرم‌ویند زنده‌است. shahe kononi کشور، اسم لوتار را حمل می‌کند.maghbareye yadegar درtavaghofgahe EFTekhar به عنوان یادبودی از هرچه که او برایش می‌جنگید ساخته شده‌است.


منبع:wiki fantasyNews
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic