توضیح در مورد
Talent Rogue Assassination1- (Improved Eviscerate (0/3

این تلنت در نهایت 15٪ خسارت وارده توسط توانایی ( Ability ) با نام Eviscerate شما را افزایش می دهد.

2- (Remorseless Attacks (0/2

با گرفتن این تلنت، بعد از کشتن واحدی که به شما افتخار ( Honor ) یا تجربه ( Experience ) می دهد، در نهایت 40٪ خصوصیت Critical Strike مربوط به یکی از توانایی های Sinister Strike, Backstab, Mutilate, HemorrHage, Ambush or Ghost Strike بعدی شما افزایش خواهد یافت. این خصوصیت به مدت 20 ثانیه باقی خواهد ماند.

3- (Malice (0/5

این تلنت در نهایت خصوصیت Critical Strike Chance شما را 5٪ افزایش می دهد.

4- (Ruthlessness (0/3

این تلنت در نهایت به حرکات پایان دهنده ( Finishing Moves ) شما 60٪ شانس می دهد تا یک Combo Point روی هدف اضافه کند. ( منظور از Finishing Moves، توانایی های Eviscerate, Envenom, Slice and Dice, Expose Armor, Rupture & Kidney Shot است. اما این تلنت علاوه بر این ها بر روی توانایی Deadly Throwهم تاثیر می گذارد. )

5- (Murder (0/2

این تلنت در نهایت 2٪ خسارت ( Damage ) وارده به هدفهایی از نوع Humanoid, Giant, Beast & Dragonkin را افزایش می دهد.

6- (Improved Backstab (0/3

این تلنت در نهایت خصوصیت Critical Chance مربوط به توانایی ( Ability ) با نام Backstab شما را 30٪ افزایش می دهد.

7- (Relentless Strike (0/1

این تلنت باعث می شود تا حرکات تمام کننده ( Finishing Moves )ی شما در ازای هر Combo Point به میزان 20٪ شانس داشته باشند تا 25 واحد انرژی ( Energy ) شما را برگردانند. ( منظور از Finishing Moves، توانایی های Eviscerate, Envenom, Slice and Dice, Expose Armor, Rupture & Kidney Shot است. )

8- (Improved Expose Armor (0/2

این تلنت باعث می شود تا در نهایت 50٪ به میزان کاهش زره ( Armor ) توسط توانایی Expose Armor شما، افزایش یابد. ( 50٪ بیشتر، کاهش خواهد داد. )

9- (Lethality (0/5

این تلنت در نهایت 30٪ میزان خصوصیت خسارت هدیه ی حالت Critical ( یا Critical Strike Bonus Damage ) مربوط به توانایی های Sinister Strike, Gouge, Backstab, Ghostly Strike, Mutilate, Shiv & HemorrHage شما را افزایش دهد.

10- (Vile Poisons (0/5

این تلنت در نهایت 20٪ خسارت ( Damage ) وارد شده توسط سم ها ( Poisons ) و توانایی Envenom شما را افزایش می دهد. بعلاوه به سم های شما در نهایت 40٪ شانس بیشتر برای مقاومت ( Resist ) در مقابل عملیات برطرف سازی ( Dispel Effects ) می دهد.
--------------------------------------------------------------------------------
 11- (Improved Poisons (0/5

این تلنت در نهایت 10٪ شانس سمی کردن دشمن را افزایش می دهد.

12- (Fleet Footed (0/2

این تلنت شانس شما برای مقاومت ( Resist ) در مقابل تاثیرات کاهش سرعت ( Movement Impairing Effects ) را در نهایت 10٪ و سرعت حرکت شما را در نهایت 15٪ افزایش می دهد. این افزایش سرعت با دیگر تاثیرات افزایش سرعت انباشته ( Stacked ) نخواهد شد.

13- (Cold Blood (0/1

این تلنت به شما توانایی Cold Blood را آموزش می دهد. این توانایی هنگامی که فعال می شود، خصوصیت Critical Strike Chance مربوط به توانایی حمله ای ( Offensive Ability ) بعدی شما را 100٪ افزایش خواهد داد.

14- (Improved Kidney Shot (0/3

هنگامی که توانایی Kidney Shot خود را استفاده کنید، این تلنت باعث می شود تا هدف در نهایت 9٪ بیشتر از تمامی منابع خسارت ( Damage ) ببیند. ( منظور از کلمه ی « تمام منابع »، تمامی فعل و انفعالاتی است که در نهایت باعث وارد کردن خسارت به هدف می شود. )

15- (Quick Recovery (0/2

این تلنت باعث می شود تا در نهایت 20٪ تمام تاثیرات شفا دهی ( Healing Effects ) بر روی شما افزایش یابد. علاوه بر این تمام حرکات تمام کننده ( Finishing Moves )ی شما 80٪ کمتر بهای انرژی ( Energy Cost ) خواهند داشت هنگامی که در ضربه زدن ( Hit ) به هر دلیلی شکست بخورند. ( منظور از Finishing Moves، توانایی های Eviscerate, Envenom, Slice and Dice, Expose Armor, Rupture & Kidney Shot است. )

16- (Seal Fate (0/5

این تلنت باعث می شود تا تمام توانایی ( Ability )های شما که بر روی هدف Combo Point اضافه می کنند، در نهایت 100٪ شانس برای اضافه کردن یک Combo Point اضافه داشته باشند.

17- (Master Poisoner (0/2

این تلنت شانس مقاومت ( Resist ) سم ( Poison )های شما در مقابل عملیات برطرف سازی ( Dispel Effects ) را در نهایت 30٪ افزایش می دهد. علاوه بر این، شانس مقاومت در مقابل سم های شما را در نهایت 10٪ کاهش می دهد.

18- (Vigor (0/1

این تلنت سقف انرژی ( Energy ) شما را 10 واحد افزایش می دهد.

19- (Deadened Nerves (0/5

این تلنت باعث می شود تا در نهایت 5٪ تمام خسارات فیزیکی ( Physical Damages ) وارده به شما کاهش یابد.

20- (Find Weakness (0/5

با گرفتن این تلنت، حرکات تمام کننده ( Finishing Moves )ی شما باعث افزایش در نهایت 10٪ی خسارات وارده توسط تمامی توانایی های حمله ای ( Offensive Abilities ) شما به مدت 10 ثانیه خواهد شد. ( منظور از Finishing Moves، توانایی های Eviscerate, Envenom, Slice and Dice, Expose Armor, Rupture & Kidney Shot است. )
--------------------------------------------------------------------------------
 21- (Mutilate (0/1

این تلنت به شما توانایی Mutilate را آموزش می دهد. این توانایی به صورت آنی ( Instantly ) باعث حمله به دشمن با هر دو اسلحه شده، و دو واحد Combo Point بر روی هدف اضافه می کند. برای استفاده از این توانایی می بایست پشت سر هدف باشید و میزان خسارت وارده به شرح زیر خواهد بود :
( عددهایی که با علامت (x) مشخص شده اند مربوط به درجه ( Rank )ی یک این توانایی می باشند. )
- جمع خسارت ( Damage ) هر دو اسلحه به علاوه ی 44 (x) به ازای هر اسلحه برای تمامی اهداف.
- افزایش 50٪ کل خسارت وارد شده برای اهداف مسموم ( منظور اهدافی که توسط شما سمی ( Poison ) شده اند. )

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات