بیو گرافی آرکیماند
Archimonde

لقب(ها) :
آلوده کننده
جنسیت :
مذکر
نژاد :اردار
کلاس شخصیت: دیو لرد
طرفدار :
لژیون سوزان
شغل :رهبر تهاجم لژیون سوزان
مکان :
نامعلوم
وضعیت : مرده
خویشاوند(ان): ولن و کیل جیدن (هم نژاد)

-----------------------------------------------------


آرکیماند زمان زیادی با کیل جیدن و ولن یکی از سه فرمانروای اردار در سرزمین آرگوس بود. متاثر از اردارهای فانی که نعمت خدادادی سحر و جادو داشتند. سارگراس رهبر لژیون سوزان، به این سه رهبر نزدیک شد و از آنها برای ملحق شدن نژادشان به سپاهیان اهریمنی در ازای زندگی جاوید و قدرت فراوان به ایشان پیشنهاداتی کرد. آرکیماند و کیل جیدن از طرف مردمانشان این پیشنهاد را پذیرفتند، اما ولن نپذیرفت و آرگوس را با پیروانش ترک کرد.


نبرد پیشینیان:

آرکیماند توسط سارگراس به عنوان یک رهبر انتخاب شد، همراه با کیل جیدن، آرکیماند آلوده کننده در اولین تهاجم لژیون سوزان فرمانده بود. او گروهی از اربابان سیاهچال را با ماناروث منهدم کننده بعنوان رهبر جهنمیشان جمع آوری کرد و سپاهیان تباهی را به وجود آورد. ماموریت او وقتی که سارگراس کوشید تا از طریق دروازه چشمه جاودانگی وارد کالیمدور شود نا موفق ماند. جنگ بین لژیون سوزان و الف‌های شب در نتیجه باعث بوجود آمدن گردابی زیر آب‌های دریاچه و منفجر شدن آن شد. به دنبال این انفجار جهان تکه تکه شد و لژیون سوزان ناکام ماند.


تهاجم دوم:

ده هزار سال بعد، آرکیماند کوشید تا جهان آزروت مجددا فتح کند او وارد جهان ازروت توسط دروازه‌ای که لیچ کلتوزاد ساخته بود شد و به تنهایی اقدام به نابودی شهر دالاران برای نشان دادن نیرو و نشانه‌ای از قدرت لژیون کرد. آرکیماند سپس نامردگان و لژیون سوزان را تا کوه هیجال در حمله برای نابودی درخت زندگی برای قدرت‌های جادوییش رهبری کرد. بهرحال با ادقام قدرت قبایل ارک، انسان‌های اتحاد و الف‌های شب، کاهن الف‌های شب مالفوریون طوفان‌خشم در شاخ سناریوس دمید و محافظان باستانی درخت را فرا خواند ... دسته ... که سرخ شده و آرکیماند که به درخت نزدیک شده بود را احاطه کردند. با نهایت قدرت جادویی ... بیشتر از مقداری که آرکیماند می‌توانست تحمل کند ... آرکیماند منفجر شد. درخت زندگی را سوزاند و به حملات ارتش لژیون در ازروت خاتمه داد. با مرگ او و فقدان قدرت‌های جادویی درخت، لژیون سوزان بار دیگر قبل از آن که نیروهای فانی سپاهش از ازروت تبعید شوند خرد شد.


نام‌ها:

بعضی از القاب و اسامی آرکیماند به نام نومن اومن است، چون احتمالا مشتق شده از پیشوند «آرک»(مِیْن) «موند» می‌باشد، همان طور که ملاحظه می‌شود فقط می‌تواند ترکیبی از کلمه «دیو» باشد - بنابراین به معنای «دیو بزرگ» می‌شود. بهرحال ممکن است شرح ساده یا دقیقی باشد. یک ترکیب مشتق از کلمه ترکیب شده : آرک (رئیس و بزرگ که هردو مترادفند) و «موند» هم به معنای جهان. یعنی ممکن است به معنای «ارباب جهان» باشد.--------------
TAK-DLZ

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic