در مورد Aegwyn and the Dragon Huntآئگوین وشکار اژدها
ارسال مطلب:Isis


اگرچه ملتهای هفتگانه انسانها به دلیل چشم وهم چشمی وسیاستهایشان ضعیف وقوی می شدند ، محافظان تیریسفال مسیر ثابتشان را درمبارزه با هرج ومرج ونیروهای اهریمنی ادامه دادند . محاقظان زیادی درطی سالیان متمادی وجود داشتند ولی تنها یکی از آنها تمام قدرتهای جادویی تیریسفال درزمانهای مختلف را داشت . یکی از آخرین محافظان دوران خودش را به عنوان جنگجویی قدرتمند بر ضد تاریکی تشخیص داد . آئگوین (Aegwynn ) که یک دختر آتشین مزاج بود موافقت انجمن تیریسفال را بدست آورد وردای محافظت به او سپرده شد . آئگوین با قدرت تمام شروع به نابودی وشکار اهریمنان درهمه جا کرد اما اغلب توسط انجمن مردسالار تیریسفال بازخواست می شد . او اعقاد داشت که الفهای کهن وپیرمردانی که مدتها بود ریاست شورا را برعهده داشتند دارای فکر خشک وانعطاف ناپذیر بوده وبقدر کافی دورنگرنیستند تا پایانی قاطع بر جنگ ضد آشوب بدهند. او بیصبرانه وبه شکل ناخوشایندی منتظر فرصتی بود تا ارزشهایش را به هم ترازان ومقامهای بالاتر ثابت کند ، درنتیجه متناوبا درموقعیتهای بحرانی دلیری وشجاعت را بر فکر ترجیح می داد .

هنگامیکه قدرت او درنیروهای کیهانی تیریسفال پیشرفت کرد ، آئگوین متوجه کمین تعدادی شیطان نیرومند درقاره یخ زده شمالی نرثرند (Northrend ) شد . بعد از سفر به شمال دور او اهریمنان را تاکوهها دنبال کرد ودرآنجا متوجه شد شیاطین درحال شکار یکی از آخرین اژدهایا های باستانی ومکیدن قدرت جادویی درونی آن بودند . اژدهایان قدرتمند که از جوامع فانی درحال گسترش گریخته بودند ناگهان خودشان را دربرابر جادوهای سیاه لژیون می دیدند . آئگوین با اهریمنان به نبرد پرداخت و به کمک اژدهایان اصیل آنها را قلع وقمع کرد . هنگامیکه آخرین اهریمن از دنیای فانی تبعید شد یک طوفان عظیم و تاریکی درآسمان سرزمینهای شمالی ، نرثرند ، پدیدار شد .سارگراس،فرمانده شیطانی وارباب ارتش سوزان ، دربرابر آئگوین ظاهرشد و با نیروی جهنمیش آماده نبرد شد . او به محافظ جوان پایان دوران تیریسفال و تعظیم جهان دربرابر یورش لژیون ،بزودی، را فهماند .

آئگوین مغرور ، مطمئن از اینکه می تواند به تنهایی با خداوند ترسناک مبارزه کند ، تمام نیروهایش را بر ضد آواتار سارگراس (یک ظاهرفیزیکی از خدا دریک موجود مادی مانند ابرانسان ، حیوان و ... ) بکار برد . با دردسر کمی ، آئگوین ارباب شیطانی را با استفاده از نیروهایش نابود کرد وموفق به کشتن بدن مادی وفیزیکی او شد . ازترس وجود روح سارگراس ، آئگوین پوست توخالی سارگراس را دریکی از تالارهای قدیمی کالیمدور که با انفجار چشمه جاودانگی ویران وبه زیر دریا رفته بود محبوس کرد . آئگوین هرگز متوجه نشد که او دقیقا همان چیزی که سارگراس ازقبل طرحریزی کرده را انجام داده است . او سهوا تقدیر جهان را ، برای سارگراس که درهنگام مرگ جسمی روحش را به بدن ضعیف شده آئگوین منتقل کرده بود ، شکل داده بود . مخفیانه از محافظ جوان ، سارگراس برای سالهای طولانی درتاریکترین ومخفیترین گوشه های روح آئگوین پنهان ماند .


News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic