بیو گرافی Admiral Daelin Proudmoore
این مطلب توسط دوست خوبم Obsident اسال شده است.

ریاسالار دائلین پرادمور یا Admiral Daelin Proudmoore، لرد دریاسالار و شاه کول‌تیراس بود. به عنوان دریاسالار کبیر اتحاد، فرمانده‌ی کل نیروهای دریایی اتحاد در دوران جنگ دوم بود. او یکی از دشمنان سرسخت هورد بود و این باور را که هورد راه خود را تغییر می‌دهد رد می‌کرد. او بسیار از ارک‌ها متنفر بود و بسیار ترجیح می‌داد که همه‌ی آن‌ها را مرده ببیند. سرانجام بلعیده شده در نفرت خود، بدست هورد که رکسار آن را رهبری می‌کرد از کشته شد.

بیوگرافی
.............
پرادمور جزیره‌ی کشور کول‌تیراس را در جنگ دوم رهبری می‌کرد. این کول‌تیراس بود که سرمایه‌ی بیشتر نیروی دریایی اتحاد را تامین کرد. بعد از جنگ اول، ارکها حملاتی به مسکن‌های ساحلی در کول‌تیراس و سواحل مجاور لردران و خازمودان را آغاز کردند. پرادمور با دوست قدیمی‌اش آندولین لوتار در کنارش، از جنگ کنار نمی‌کشید.
بعد از معرفی شدن به عنوان لرد تمامی ناوگان دریایی قدرتمند اتحاد، پرادمور حملات دریایی بر ارک‌ها را فرماندهی می‌کرد و نیروهایشان در زمین و آب و هوا را نابود می‌کرد. علاوه بر این پالایشگاه در استراث‌هلم، را که گره اصلی منابع برای نیروی دریایی را داشت، اداره می‌کرد.
پرادمور در آشفتگی‌های سیاسی بعد از جنگ دوم، از شاه ترنس حمایت می‌کرد حتی وقتی که تصمیم گرفت تا ارک‌ها را در اردوگاه‌های نگهداری قرار دهد. دخترش، جینا، با پسر شاه، آرتاس رابطه برقرار کرد، ولی کارشان پایان یافت و او تصمیم گرفت تا به مطالعات جادویی‌ش بپردازد. پرادمور همچنین دختری در خارج از ازدواجش از رابطه‌ش با ساحره‌ای الف به نام کیلنار شمشیرطلایی داشت. فینال، به صورت عمومی آشکار نشد. او فرزند ارشدش، درک و همه‌ی کسانی را که در شش کشتی‌اش در سومین ناوگان بودند را با حمله‌ی اژدهایان از دست داد.
--------------------------------------------------------------------------------
 خدماتش در جنگ
..........................
پرادمور یکی از متحدین نزدیک لردران برای سال‌های زیادی بود و جینا در دالاران زیر نظر خود آنتونایداس آموزش می‌دید. وقتی که خبر نابودی لردران در تهاجم اهریمنی را شنید، وحشت‌زده و ناامید شد. وقتی که لردران را برای نجات‌یافتگان می‌گشت چیزی جز گروه‌های نامرده و کمی بازمانده پیدا نمی‌کرد.

دریاسالار بزرگ پرادمور، یکی از افراد مسئول در جدایی رابطه‌ی هورد-اتحاد بعد از شکست لژیون سوزان است. در نتیجه‌ی جنگ سوم، بعد از آنکه لردران به دست غضب فروریخت، دائلین و ناوگان دریایی‌اش به کالیمدور فرستاده شدند تا بدنبال بازماندگان بگردند. با این که دخترش، جینا پرادمور موفق شده بود که اعتماد جنگ سالار ترال را بدست آورد، دائلین احساس می‌کرد که باید هورد را نابود کند، قبل از آنکه آنها جای ثابتی در این «سرزمین جدید» بدست آوردند و آنقدر قدرتمند شوند که نتوان شکست داد.

او شروع به حمله به سواحل و مسکن‌های ارک‌ها کرد، ولی وقتی که آن‌ها شروع به تلافی کردند، عقب‌نشینی کرده و در سنگر جزیره‌ی ترامور که جینا مستقر کرده بود، جای گرفت. هنگام بازگشت، از زنده پیدا کردن جینا از خود بی‌خود شده بود. ولی او را به همراه افرادی غریبه دید. رکسار مک‌ناتال، روخان ترول، چن ستبر طوفان و کایرن سم‌خونی متحدین هورد، با او بودند. پرادمور بلافاصله دستور دستگیری آن‌ها را داد، ولی جینا عقب نشینی کرده و به رکسار و دوستانش کمک کرد که فرار کنند.
--------------------------------------------------------------------------------
 پرادمور به جینا اجازه‌ی هیچ توضیحی نداد و کنترل بر ترامور را غصب کرده و از آن به عنوان برپایی اسکلت جدیدترین حمله‌ش به ارک‌ها استفاده کرد تا انتقام خود را بگیرد. ولی او به خاطر متحدین زیاد آن‌ها شکست خورد، و مجبور به عقب نشینی به ترامور گردید. ولی ترال و رکسار می‌دانستند که پرادمور تا زمانی که نفس می‌کشد، از به ستوه آوردن مردمانشان دست نمی‌کشد. به خاطر همین به ترامور حمله کرده و راه خود را تا قلعه‌اش با جنگ باز کردند، جایی که رکسار با خود دریاسالار درگیر شد. پس از جنگی دشوار، دائلین پرادمور، قربانی تنفر خود، مرد. رکسار به جینا گفت که «او مبارز سربلندی بود» و «او را چنین به خاطر بیاور».

فرزندانش جینا و تندرد، جای دریاسالار را به عنوان رئیس خانواده‌ی پرادمور گرفتند. جانشین فرماندهی پرادمور، ستوان بندیکت، فرمان قلعه تیراگارد در دوراتار را در دست گرفت. تا حضور انسان‌ها در سزمین ارک‌ها را حفظ کند.

News
Map
Replay
Wallpaper
Movie
Program
Biography
Learn
Other
نــــام :
ایمیل :

-اطلاعیه ی شماره 1 :

وبلاگ tak-dlz از نویسندگان فعال در زمینه ی موضوعات زیر استقبال به عمل می اورد:

Warcraft
World Of Warcraf
Starcraft | Diablo

در صورت تمایل می توانید در خواست خود را به آدرس ذیل ارسال نمایید.
_______________________

-اطلاعیه شماره ی 2 :

ادامین گیم سرور های دنیای وارکرافت
و همچنین صاحبان گیلد ها و کلن ها
در صورت تمایل می توانند مطلب مورد نظر خود را برای ما میل کنند.
_______________________Takdlz@ymail.com


توجه !
حتما

از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید

دانلـود جـدیـدتـریـن نــسـخـه


لیست مهم


  • شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic